fbpx

Naše zdatná trojka nese na svých bedrech kompletní a vyčerpávající prezentaci vaší nemovitosti. Pojďme si představit jednotlivé pilíře. 

FOTO

Rozdíly v profesionálních a amatérských fotografiích pozná každý. Na fotkách nikdy nešetříme. Jsou to první co klienti vnímají při rozkliknutí inzerátu. Až pokud je zaujmou fotografie, pokračují ke čtení textu inzerátu a zajímají se dále. Nebo odcházejí. Fakta hovoří jasně. Profesionální fotky přitáhnout k inzerátům mnohonásobně větší pozornost. 

VIDEOprohlídky

Standardní součástí našich služeb jsou také videoprohlídky. Fotografie jsou skvělé a musí být profesionální. Avšak teprve videoprohlídka posune prezentaci nemovitosti na zcela jinou úroveň. 

Videa jsou pravdivá, živá, autentická, vzbuzují emoce a proto jsou tak přitažlivá.

Videa přitahují o 300% více zájemců

Nemovitosti v jejichž prezentaci je také video prohlídka, zaujmou několikanásobně více potencionálních kupců. A to chceme. Přilákat co nejvíce zájemců, abychom mohli vytvořit konkurenční prostředí a nemovitost prodat za co nejvyšší tržní cenu. A právě video prohlídky nám v tomto velmi pomáhají. 

Kupující si utvoří lepší představu o celkovém rozložení a prostorovém uspořádání domu či bytu. 

Vyzkušejte si to sami na sobě

Zkuste si vyhledávat konkrétní nemovitost. Které nemovitosti rozkliknete a věnujete inzerátuj svůj čas? Jsou to ty inzeráty, které mají nejen kvalitní fotografie ale také videoprolídky. 

Klíčem k úspěchu je první dojem

Je to prvních pár sekund, které je ochoten kupující věnovat inzerátu nemovitosti. Musí se mu líbit. A líbit se mu určitě bude, když si ji bude moci už předem v klidu domova sám projít a představovat si například rozmístění nábytku.

Pokud nemovitost splňuje jeho požadavky, velmi pravděpodobně projeví zájem o prohlídku.

Jak má správné video vypadat? 

Nebavme se o kvalitě provedení. Je zcela amatérské natáčet video na mobil. Je nezbytné profesionální vybavení. Rozdíl je vidět na první pohled. Bez diskuze.

Nicméně nejen kvalita záběrů ale také obsah videa je zásadní. 

Naše video vdechne vaší nemovitosti duši. 

Vaše videa doprovodím slovem a sdělíme, co by mohlo potencionální kupce zajímat. Musí zaznít fakta nejen o bytu a jeho rozloze a poloze. Z videa by měla být cítit atmosféra bydlení. Zaměřujeme se na celé okolí a lokalitu a na konkrétní aspekty bydlení. 

Nějaká videa už mám za sebou. Jsou sice z jiného soudku, ale určitě se pobavíte. 

DRON

To nejlepší nakonec. Sami víte jak romanticky a poutavě působí letecké záběry. Dron ladně vynáší kameru nad ulici, nad město, nad vesnici, nad lesy a louky. Ne nadarmo lidé milují vyhlídky, rozhledny, věže a výhledy. A kupující se kochají nejen vaší nemovitostí ale celým okolím. Mladá maminka už se vidí, jak se procházím parkem s kočárkem. Čerstvý senior brázdí lesy s košíky plnými hub a městský člověk obráží ulice plné lákavě vypadajících vitrín moderních butiků. 

Vaši nemovitost předvedeme potencionálním kupcům na profesionálních fotografiích, v přesvědčivých videích a z ptačího pohledu. 

PRODEJ

PRODEJ

Začíná to první konzultací a odhadem tržní ceny. Následuje příprava prezentace nemovitosti, rozšíření do éteru, týdenní reporty, prověření kupujících, prohlídky nemovitostí. Samozřejmostí je příprava kupních smluv, zaběhnutí na katastr až po poprodejní servis.

Chci prodat

KOUPĚ

KOUPĚ

Vyhledám tu nejlepší nemovitost, prověřím vše důležité, doprovodím vás na prohlídku, zaběhnu na katastr, zajistím právní servis.

Chci koupit

PRONÁJEM

PRONÁJEM

Nastavíme správnou tržní cenu, prezentaci nemovitosti, prověříme zájemce, zajistíme právní servis, pomůžeme se zpracováním daní. Ušetříte spoustu času.

Chci pronajmout

Kontaktujte nás

 
Realitní makléř Lenka Malíková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 749 245 08