fbpx
Všichni víme, že z našich krásných platů si na novou nemovitost nenaspoříme. Ale můžete si polepšit. Jak? Pojďte vyměnit.

Realitní trh se rapidně od minulého roku změnil. Co za to může a co to znamená? Jak se zorientovat, chcete-li prodat či koupit.

Na mém nedávném prodeji to bylo „pouze 10  lidí“.

Když jsem se zeptala známých a kamarádů, kdo si myslí, že platí práci makléře v případě pronájmu bytu, dostalo se mi různých odpovědí.

9.11. 2021 jsme slavili. Slavnostně a oficiálně jsme otevřeli...

Realitní trh čekají změny. Přehřátý realitní trh začíná brzdit. Co nás vede k takovým domněnkám? Čtěte dál.

Jak dlouho trvá, než se nemovitost prodá? Kolik času uplyne od té doby, co ji vezmeme do své péče až do doby, kdy přistanou peníze na Vašem účtu?

Jaké pozornosti se ode mne dostane vaší nemovitosti?

Chcete pronajmout byt, dům, chatu či sklad? Jak najít vhodného nájemníka.

Slovo aukce některé kupující odradí. Ve skutečnosti se však není čeho bát.

PRODEJ

PRODEJ

Začíná to první konzultací a odhadem tržní ceny. Následuje příprava prezentace nemovitosti, rozšíření do éteru, týdenní reporty, prověření kupujících, prohlídky nemovitostí. Samozřejmostí je příprava kupních smluv, zaběhnutí na katastr až po poprodejní servis.

Chci prodat

KOUPĚ

KOUPĚ

Vyhledám tu nejlepší nemovitost, prověřím vše důležité, doprovodím vás na prohlídku, zaběhnu na katastr, zajistím právní servis.

Chci koupit

PRONÁJEM

PRONÁJEM

Nastavíme správnou tržní cenu, prezentaci nemovitosti, prověříme zájemce, zajistíme právní servis, pomůžeme se zpracováním daní. Ušetříte spoustu času.

Chci pronajmout

Kontaktujte nás

 
Realitní makléř Lenka Malíková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 749 245 08