fbpx
19,000 Kč
110 m2
Kovářská, Jiříkovice, 664 51

Popis nemovitosti

Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu rodinný dům v klidné obci Jiříkovice v blízkosti Brna. Dům se nachází v řadové výstavbě a v roce 2019 prošel kompletní rekonstrukcí.

VYBAVENÍ

Dům není vybaven žádným nábytkem ani spotřebiči, kromě kuchyňské linky se sporákem a troubou a koupelnovým nábytkem.
Všechny ostatní místnosti si můžete vybavit zcela dle vlastního vkusu, protože krom kuchyně není dům vybaven nábytkem ani dalšími spotřebiči, kromě zmíněného sporáku.

DISPOZICE

Přízemí
* Obývací pokoj - jižně orientovaná okna - východ na dvorek
* Kuchyňský kout
* Samostatné WC
* Koupelna se sprchovým koutem
* Ložnice - 16,6 m2
* Dvůr - příjemné posezení, letní opalování nebo uskladnění sportovního náčiní
Patro (podkroví)
* 2 pokoje (20,35 m2 a 14,4 m2)
* WC s umyvadlem

CENA NÁJMU

19 000 Kč + 2 500 Kč energie
+ kauce (3 měsíční nájemné)
+ provize RK (1 měsíční nájemné)
Výhodou tohoto bydlení je jeho příznivá plocha, která není náročná na úklid a údržbu a přesto představuje komfortní bydlení v rodinném domě s několika samostatnými pokoji a s možností venkovní relaxace.

Makléře KONTAKTUJTE PÍSEMNĚ e-mailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


DOPRAVNÍ DOSTUPNOST

  • Autem do Brna - 20 minut
  • IDOS zajišťuje pravidelné spojení do okolních obcí i do Brna

RELAXACE A OKOLÍ

Na okraji Jiříkovic narazíte na zelenou oblast zvanou Loučky. Místo oddychu pro každodenní vycházku na okraji Jiříkovic. Na jaře vás okouzlí kvetoucí ovocné stromy a mohutné vrby. V zimě pohled do zasněžených polí. Při vstupu do této lokality najdete lesopark a dětským hřištěm a posezením. Na svých procházkách můžete poznávat prostou krásu moravského venkova a kochat se výhledy do mělkých údolí.

NAPOLEONSKÉ BOJIŠTĚ

Jiříkovice najdete téměř uprostřed rozlehlého bojiště bitvy u Slavkova. Kterýmkoliv směrem se vydáte, budete nacházet stopy této historické události. Zastavte se na okamžik na Mohyle míru v Praci nebo na Žuráni a na okamžik uslyšíte svištění kulek a hrozivé hřmění šavlí, které se ztrácí v dusotu a ržání poplašených koní. Ať už je to návrší Žuráň, odkud je kouzelný výhled nebo Mohyla míru v obci Práce nebo známý zámek ve Slavkově, který dal této slavné bitvě název. Všechna místa připomínají událostí nejslavnější bitvy Napoleona, která se zde odehrála před více než 200 lety.

O JIŘÍKOVÍCÍCH

Klidná obec v Dyjsko - svrateckém úvalu má 925 obyvatel a ti žijí kulturním životem po celý rok, takže nudit se zde nebudete. Pro svou rodinnou či firemní oslavu si můžete pronajmout prostory místní Orlovny.
V obci je základní i mateřská škola, klub důchodců i klub dětí. Do nedalekých Šlapanic se pohodlně dostanete pěšky i po polních pěšinách, kde můžete po celý rok pozorovat zajíce, bažanty i srnky nebo hledače napoleonských knoflíků. Okolí Jiříkovic je protkáno zbrusu novými cyklostezkami i turistickými značenými trasami.


Odhalíte výhody bydlení na venkově, avšak v dosahu Brna. Šlapanice vzdálené 2,5 km nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Lokalita

Doplňující Informace

Číslo zakázky: 2021001

Typ nemovitosti: Dům

Patra: 2

Pokoje: 3

Koupelny: 1

Vybavení

Plány podlaží

Video prohlídka

Kontaktujte Nás

Máte dotaz ohledně nemovitosti. Napište nám.

PRODEJ

PRODEJ

Začíná to první konzultací a odhadem tržní ceny. Následuje příprava prezentace nemovitosti, rozšíření do éteru, týdenní reporty, prověření kupujících, prohlídky nemovitostí. Samozřejmostí je příprava kupních smluv, zaběhnutí na katastr až po poprodejní servis.

Chci prodat

KOUPĚ

KOUPĚ

Vyhledám tu nejlepší nemovitost, prověřím vše důležité, doprovodím vás na prohlídku, zaběhnu na katastr, zajistím právní servis.

Chci koupit

PRONÁJEM

PRONÁJEM

Nastavíme správnou tržní cenu, prezentaci nemovitosti, prověříme zájemce, zajistíme právní servis, pomůžeme se zpracováním daní. Ušetříte spoustu času.

Chci pronajmout

Kontaktujte nás

 
Realitní makléř Lenka Malíková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 749 245 08