fbpx
5,700,000 Kč
73 m2
Kuršova 6, Brno

Popis nemovitosti

Nemovitost je rezervována. 

Hledáte už dlouho? Vždy se našla nějaká ta chybka, která vám kazila radost? Tady to budete mít bez kompromisu.

Tomuto bydlení totiž není co vytknout.

Ve výhradním zastoupení nabízíme velmi pěkný byt v osobním vlastnictví. Dispozice 3+1, 73m2, 8 nadzemní podlaží.

Plochy: kuchyně 12,11 m2, pokoj 20,2 m2, pokoj 12 m2, pokoj 12 m2, koupelna 2,6 m2, WC 1 m2, předsíň 12 m2, komora 1,8 m2, lodžie 3,5 m2, sklepní box 1,4 m2

Čistý a prosluněný interiér bytu je po rekonstrukci, ve velmi dobrém stavu. Nadchne vás krásné okolí, dostatek parkovacích míst, celý dům jako ze škatulky a jako bonus fungující SVJ.

Poznáte, jak přijemný je dostatek světla, který byt poskytuje. Východ slunce Vás zastihne v kuchyni, a jeho západ můžete sledovat z ložnice.

Oceníte také vestavnou skříň a komoru, jelikož úložných prostor není nikdy dost.

V bezprostředním okolí najdete veškerou občanskou vybavenost. Bystrc je zejména rezidenční čtvrť, nebudou vás tedy rušit hlučné továrny či dopravní uzly. Naopak si budete plnými doušky užívat veškeré občanské vybavenosti a přírody, kterou máte doslova a do písmene za rohem.

Celý dům prošel revitalizací, takže vás čeká moderní atmosféra a viditelná péče o každý detail. Každý den se můžete těšit z výhledu do krajiny z proskleného výtahu, vaše bezpečí ohlídá kamerový systém, samozřejmostí jsou pravidelně udržované a čisté sklepy bez nezvaných neřádů.

Kvalitu bydlení podtrhuje také dostatek parkovacích ploch v bezprostředním okolí domu.

Novým majitelem tohoto místa můžete být právě Vy. Udělejte si čas a přijeďte se za námi podívat na prohlídky. Ozvěte se mi. Budu se těšit a nashledanou.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Lokalita

Doplňující Informace

Číslo zakázky: 2106502065

Typ nemovitosti: Byt

Pokoje: 3

Koupelny: 1

Vybavení

Kontaktujte Nás

Lenka Malíková

+420777197768      

Máte dotaz ohledně nemovitosti. Napište nám.

PRODEJ

PRODEJ

Začíná to první konzultací a odhadem tržní ceny. Následuje příprava prezentace nemovitosti, rozšíření do éteru, týdenní reporty, prověření kupujících, prohlídky nemovitostí. Samozřejmostí je příprava kupních smluv, zaběhnutí na katastr až po poprodejní servis.

Chci prodat

KOUPĚ

KOUPĚ

Vyhledám tu nejlepší nemovitost, prověřím vše důležité, doprovodím vás na prohlídku, zaběhnu na katastr, zajistím právní servis.

Chci koupit

PRONÁJEM

PRONÁJEM

Nastavíme správnou tržní cenu, prezentaci nemovitosti, prověříme zájemce, zajistíme právní servis, pomůžeme se zpracováním daní. Ušetříte spoustu času.

Chci pronajmout

Kontaktujte nás

 
Realitní makléř Lenka Malíková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 749 245 08