fbpx
5,700,000 Kč
105 m2
Šámalova 51, Brno - Židenice

Popis nemovitosti

* PRODÁNO *

 

Exklusivně nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v Brně - Židenicích. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci. Díky své lokalitě v žádané části Brna je ideální jako investiční záměr, k vybudování více samostatných jednotek a obytného podkroví v prostorné půdě.  V přízemí lze zřídit drobné podnikání, ordinaci či kanceláře. Výhodou může být zajímavé a netradiční dispoziční řešení celého domu.

Dispozice

3+1

V rámci technické inspekce provedené zaměření užitných ploch místnosti:

1. NP 35m2

garáž, dvůr, dvě dílny

2. NP 70,3m2

obývací pokoj, koupelna, WC, kuchyně, balkón, dva pokoje, komora

Celkem: 105,3m2

Udávaná zastavěná plocha: 109m2

Udávaná plocha pozemku: 109m2

Dům byl postaven za začátku 20 století a je v celém rozsahu dvoupodlažní. Uliční část je částečně podsklepená klenutým sklípkem.

Z ulice se vstupuje do chodby, která je propojena s garáží s vjezdovými vraty a také se schodištěm s výstupem na dvůr.

Ve dvoře je situován poklop pro přístup do sklepa. Ze dvora je přístupné v nice původní, zrušené WC a dále 2 místnosti s posledním využitím sklad a dílna. Pod schodištěm byl vstup do druhého sklepa, který je dle informací majitelky zasypaný a vstup zazděný. Po betonovém schodišti se vystoupí na horní podestu do uličního křídla, do společenské části s chodbou, WC, koupelnou s vanou, umyvadlem a plynovým kotlem, kuchyní a obývacím pokojem. Ve dvorní části jsou umístěné 2 pokoje a komora. Jeden z pokojů je průchozí. V pokračování schodiště je přístup do půdy, která je neobytná. Dům je napojen na vodovod, kanalizaci dále na elektřinu a plyn. Plyn je využíván k vytápění. Dům je vybaven solárními kolektory na ohřev teplé vody.

Lokalita

Městská část Židenice má převážně městský charakter a nabízí bezvadnou občanskou vybavenost a výbornou dostupnost do samotného centra Brna.

Ve východní části lze navštívit přírodní památku Bílá hora a lesopark Akátky.

Lokalita

Doplňující Informace

Číslo zakázky: 01604

Typ nemovitosti: Dům

Patra: 2

Pokoje: 3

Koupelny: 1

Garáže: 1

Vybavení

Plány podlaží

Video prohlídka

Kontaktujte Nás

Lenka Malíková

+420777197768      

Máte dotaz ohledně nemovitosti. Napište nám.

PRODEJ

PRODEJ

Začíná to první konzultací a odhadem tržní ceny. Následuje příprava prezentace nemovitosti, rozšíření do éteru, týdenní reporty, prověření kupujících, prohlídky nemovitostí. Samozřejmostí je příprava kupních smluv, zaběhnutí na katastr až po poprodejní servis.

Chci prodat

KOUPĚ

KOUPĚ

Vyhledám tu nejlepší nemovitost, prověřím vše důležité, doprovodím vás na prohlídku, zaběhnu na katastr, zajistím právní servis.

Chci koupit

PRONÁJEM

PRONÁJEM

Nastavíme správnou tržní cenu, prezentaci nemovitosti, prověříme zájemce, zajistíme právní servis, pomůžeme se zpracováním daní. Ušetříte spoustu času.

Chci pronajmout

Kontaktujte nás

 
Realitní makléř Lenka Malíková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 749 245 08