fbpx
2,500,000 Kč
60 m2
Šlapanice

Popis nemovitosti

!!!Rezervováno!!!

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji RD v klidné lokalitě, v žádaných Šlapanicích.

Dům je ve velmi špatném stavu, neobyvatelný.

Je určen ke komplentí rekonstrukci nebo výstabu nového, byl postaven v roce 1939, od té doby zde nebyly provedeny žádné rekonstrukce.

Dispozice 2+1, užitná plocha 60m2. Plocha pozemku 238m2, typ zastavěná plocha a nádvoří. Dům má dva pokoje, kuchyň, koupelnu, chodbu a koupelnu.

Je zde možnost vybudovat další místnosti v podkroví nebo rozšířit obytné místnosti směrem do dvora. Zdivo je převážně z pálených cihel, místy smíšené zdivo.

*Sítě*

Do domu je zavedena elektřina, plyn, voda. Dům je napojen na kanalizaci. Do domu je zavedena elektřina, plyn, voda. Dům je napojen na kanalizaci.

Ideální pro vás, pokud: - chcete bydlet v domku, ale nepotřebujete k tomu obrovskou zahradu - vám postačí menší zahrádka, kam si dáte grilovací posezení, bylinky a pár řádků rajčat - chcete z bytu, ale nepotřebujete k tomu mít za domem pole - nemáte v kapse zrovna miliony na novostavbu a nebojíte se rekonstrukce.

Odměnou za hromadu práce vám bude bydlení vesnického typu, v atraktivní lokalitě, klid a přitom veškerý komfort na dosah.

Volejte, pište. Ráda vás uvítám na prohlídkách.

 
 
 
 

Lokalita

Doplňující Informace

Číslo zakázky: 2106502046

Typ nemovitosti: Dům

Patra: 1

Pokoje: 2

Koupelny: 1

Vybavení

Plány podlaží

Video prohlídka

Kontaktujte Nás

Lenka Malíková

+420777197768      

Máte dotaz ohledně nemovitosti. Napište nám.

PRODEJ

PRODEJ

Začíná to první konzultací a odhadem tržní ceny. Následuje příprava prezentace nemovitosti, rozšíření do éteru, týdenní reporty, prověření kupujících, prohlídky nemovitostí. Samozřejmostí je příprava kupních smluv, zaběhnutí na katastr až po poprodejní servis.

Chci prodat

KOUPĚ

KOUPĚ

Vyhledám tu nejlepší nemovitost, prověřím vše důležité, doprovodím vás na prohlídku, zaběhnu na katastr, zajistím právní servis.

Chci koupit

PRONÁJEM

PRONÁJEM

Nastavíme správnou tržní cenu, prezentaci nemovitosti, prověříme zájemce, zajistíme právní servis, pomůžeme se zpracováním daní. Ušetříte spoustu času.

Chci pronajmout

Kontaktujte nás

 
Realitní makléř Lenka Malíková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 749 245 08