fbpx
130,000 Kč
201 m2
Slapanice

Popis nemovitosti

* PRODÁNO *

 

Exklusivně nabízíme k prodeji zahradu ve Šlapanicích.

Součástí prodeje jsou dva pozemky o velikosti 136 m2 a 65 m2, na sebe navazující v jednom pruhu o celkové výměře 201 m2.

Zahrada je v první polovině rovinná, poté stoupá a z horní části nabízí překrásný pohled na Šlapanice. Za dobré viditelnosti dohlédnete až na Pálavu.

Zahrada je nyní čerstvě zaměřena a vytyčena a byl zde prořezán porost, který na pozemku zůstal, jak vidíte na fotografiích. Na zahradu se dostanete od silnice pěšky během několika minut ze dvou stran. Z ulice Bedřichovické 60 metrů a z parkoviště od cihelny 150 m.

Není zde zavedena voda ani elektřina. Spodní část pozemku je v rovině, následuje stoupání do horní části s výhledem. Na pozemku se nachází skleník a chatka, která je ovšem ve špatném stavu.

Pro více informací mě kontaktujte. 

Lokalita

Doplňující Informace

Číslo zakázky: 21006501720

Typ nemovitosti: Pozemek

Vybavení

Video prohlídka

Kontaktujte Nás

Lenka Malíková

+420777197768      

Máte dotaz ohledně nemovitosti. Napište nám.

PRODEJ

PRODEJ

Začíná to první konzultací a odhadem tržní ceny. Následuje příprava prezentace nemovitosti, rozšíření do éteru, týdenní reporty, prověření kupujících, prohlídky nemovitostí. Samozřejmostí je příprava kupních smluv, zaběhnutí na katastr až po poprodejní servis.

Chci prodat

KOUPĚ

KOUPĚ

Vyhledám tu nejlepší nemovitost, prověřím vše důležité, doprovodím vás na prohlídku, zaběhnu na katastr, zajistím právní servis.

Chci koupit

PRONÁJEM

PRONÁJEM

Nastavíme správnou tržní cenu, prezentaci nemovitosti, prověříme zájemce, zajistíme právní servis, pomůžeme se zpracováním daní. Ušetříte spoustu času.

Chci pronajmout

Kontaktujte nás

 
Realitní makléř Lenka Malíková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 749 245 08